See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów – frakcji wysokoenergetycznej powstałejw procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych – o kodzie ex 19 12 12
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór i odzysk odpadów - frakcji wysokoenergetycznej wytwarzanej w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych przez Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mazurskiej 42, 82-300 Elbląg, z podziałem na dwie 2 części, w maksymalnej ilości w ramach zamówienia podstawowego 3000 Mg (podana maksymalna ilość dotyczy jednej części). Zamówienie zostało podzielone na 2 (dwie) odrębne części: Część 1: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 w szacunkowej ilości 3000 Mg w ramach zamówienia podstawowego. Część 2: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 w szacunkowej ilości 3000 Mg w ramach zamówienia podstawowego. Wykluczenie możliwości składania przez jednego Wykonawcę (lub kilu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) Zamawiający uzasadnia potrzebą dywersyfikacji Wykonawców celem zabezpieczenia nieprzerwanej realizacji, kluczowej z punktu widzenia działalności Zamawiającego, usługi.
Vorherige Bekanntmachung: 569564-2025
Interne Kennung: DN-ZP-PN-04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 w szacunkowej ilości 3000 Mg w ramach zamówienia podstawowego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór i odzysk odpadów - frakcji wysokoenergetycznej wytwarzanej w procesie mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych przez Zakład Utylizacji Odpadów sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Mazurskiej 42, 82-300 Elbląg, z podziałem na dwie 2 części, w maksymalnej ilości w ramach zamówienia podstawowego 3000 Mg (podana maksymalna ilość dotyczy jednej części).
Interne Kennung: Część I
Menge: 3 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 w szacunkowej ilości 3000 Mg w ramach zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: Część II