526326-2026 - Ergebnis
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Služby eventových agentur a komplexní zajištění BTL aktivit
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby eventových agentur a komplexní zajištění BTL aktivit
BeschreibungPlnění na základě rámcové dohody uzavřené v souladu se ZZVZ. (souhrnné oznámení) Veřejná zakázka je rozdělena na 9 částí - 8 částí pro zajištění služeb eventových agentur (celostátní a regionální) a 1 část na komplexní zajištění BTL aktivit. Na základě této veřejné zakázky jsou uzavřeny rámcové dohody s délkou trvání 6 let. Součástí veřejné zakázky jsou principy společensky odpovědného veřejného zadávání. Podrobnější informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung43768-2019
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0008
TitelRegionální eventové akce - Ústecký a Liberecký kraj
BeschreibungZajištění eventových akcí v příslušných regionech.
Interne Kennung3
LosLOT-0001
TitelCelostátní eventové akce
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky bylo zajištění tří dodavatelů pro průběžné poskytování služeb zajištění celostátních eventových akcí na základě rámcové dohody po dobu 6ti let.
Interne Kennung1
LosLOT-0013
TitelRegionální eventové akce - Jihočeský kraj
Interne Kennung6
LosLOT-0002
TitelRegionální eventové akce - region Praha a Středočeský kraj
BeschreibungZajištění eventových akcí v příslušném regionu.
Interne Kennung2
LosLOT-0009
TitelRegionální eventové akce - Královéhradecký a Pardubický kraj
Interne Kennung5
LosLOT-0011
TitelRegionální eventové akce - Olomoucký, Zlínský a Moravskoslezský kraj
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zajištění poskytovatele eventových akcí v příslušném regionu.
Interne Kennung8
LosLOT-0012
TitelRegionální eventové akce - kraj Vysočina a Jihomoravský kraj
Interne Kennung7