526343-2026 - Wettbewerb
Estland – OP-Ausrüstung und OP-Instrumente – Sidumis- ja opitubade instrumentide ning sterilisatsiooni tarvikute ostmine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sidumis- ja opitubade instrumentide ning sterilisatsiooni tarvikute ostmine
Beschreibung: Sidumis- ja opitubade instrumentide ning sterilisatsiooni tarvikute ostmine 24 kuu jooksul vastavalt reaalsele vajadusele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Õekäärid
Beschreibung: Õekäärid, sirged, terav/terav Õekäärid, kõverad, terav/terav Õekäärid, sirged, terav/tömp Õekäärid, kõverad, terav/tömp Õekäärid sirged, tömp/tömp Õekäärid, kõverad, tömp/tömp / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0001
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Eriotstarbelised käärid 1
Beschreibung: Delikaatsed käärid / Iris käärid Dissektor käärid (näiteks BC566R) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0002
Los: LOT-0003
Titel: Eriotstarbelised käärid 2
Beschreibung: Sidemekäärid 1 Sidemekäärid 2 Niidilõikamise käärid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0003
Los: LOT-0004
Titel: Eriotstarbelised käärid 3
Beschreibung: Õmbluste eemaldamise käärid konksuga / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0004
Los: LOT-0005
Titel: LOR käärid
Beschreibung: Käärid Walter / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0005
Los: LOT-0006
Titel: Pinsetid
Beschreibung: Pintsett anatoomiline Pintsett kirurgiline Mikro -Adson pintsett, anatoomiline Mikro-Adson pintsett, kirurgiline Pinsett anatoomiline, painutatud (näiteks BD257R) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0006
Los: LOT-0007
Titel: Erotstarbelised pintsetid
Beschreibung: Pintsett Cilia ( näit. AB620/08) Pintsett Graefe lukustusega (näit. AB 785/01) Pintsett Graefe lukustuseta (näit. AB 785/02) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0007
Los: LOT-0008
Titel: Klemmid
Beschreibung: Klemm Mosquito, sirge Klemm Mosquito, painutatud Klemm Crile Klemm Kelly Klemm Halstead Klemm Billroth Klemm Kocher, sirge Klemm Kocher, painutatud Klemm Pean Klemm Hartmann / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0008
Los: LOT-0009
Titel: Korntangid
Beschreibung: Korntangid Gross-Maier Korntangid Foester-Ballanger / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0009
Los: LOT-0010
Titel: Nõelahoidjad
Beschreibung: Nõelahoidja Delikaatne nõelahoidja / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0010
Los: LOT-0011
Titel: Spaatel, metallist
Beschreibung: Spaatel, metallist / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0011
Los: LOT-0012
Titel: Kausid, metallist
Beschreibung: Segamiskauss (gallipot) Neerukauss / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0012
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0013
Titel: Haavasond
Beschreibung: Haavasond, metallist / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0013
Los: LOT-0014
Titel: Kipsi instrumendid
Beschreibung: Kipsi laiendaja Kipsi painutamise tangid Kipsikäärid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0014
Los: LOT-0015
Titel: Günekoloogilised peeglid 1
Beschreibung: Cusco peegel / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0015
Los: LOT-0016
Titel: Günekoloogilised peeglid 2
Interne Kennung: 313019-0016
Los: LOT-0017
Titel: Günekoloogilised peeglid 3
Interne Kennung: 313019-0017
Los: LOT-0018
Titel: Günekoloogilised peeglid 4
Interne Kennung: 313019-0018
Los: LOT-0019
Titel: Günekoloogilised peeglid 5
Interne Kennung: 313019-0019
Los: LOT-0020
Titel: Günekoloogilised peeglid 6
Beschreibung: KRISTELLER Vaginal Specula Lower Blades / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0020
Los: LOT-0021
Titel: Emakakaela laiendajad
Beschreibung: Emakakaela laiendajad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0021
Los: LOT-0022
Titel: Retraktorid
Beschreibung: Retraktor Cope Retraktor Weitlaner / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0022
Los: LOT-0023
Titel: Kõripeeglid
Beschreibung: Kõripeegli käepide Kõripeegel käepidemele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0023
Los: LOT-0024
Titel: Kõrvapeeglid
Beschreibung: Kõrvapeegel Kõrvapeeglite komplekt koos ballooniga / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0024
Los: LOT-0025
Titel: Ninapeegel
Beschreibung: Ninapeegel Hartmann Halle / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0025
Los: LOT-0026
Titel: LOR mikroinstrumendid
Beschreibung: Shambaugh nõel Barbara nõel Parasenteesinõel LUCAE, bajonett / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0026
Los: LOT-0027
Titel: LOR võõrkeha eemaldamise instrumendid
Beschreibung: Kõrva ling Billeau Konks Wagener / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0027
Los: LOT-0028
Titel: LOR küretid
Beschreibung: Kürett Buck, sirge Kürett Buck, sirge Kürett Buck, painutatud Kürett Buck, painutatud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0028
Los: LOT-0029
Titel: Kahepoolne sond 1
Beschreibung: Painutatav kahepoolne sond / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0029
Los: LOT-0030
Titel: Kahepoolne sond 2
Interne Kennung: 313019-0030
Los: LOT-0031
Titel: Vatihoidja
Beschreibung: Vatihoidja Lathbury (Farell) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0031
Los: LOT-0032
Titel: Polüübi eemaldamise instrumendid (ninast ja kõrvast)
Beschreibung: Polüübi eemaldamise instrument Krause Polüpektoomialing instrumendile Krause Hartmann polüübi eemaldamise tangid (ninale) Polüübitangid (ninale) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0032
Los: LOT-0033
Titel: Kõrvatangid
Beschreibung: Kõrvatangid Hartmann-Wullstein Kõrvatangid Weingärtner / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0033
Los: LOT-0034
Titel: Larüngeaaltangid
Beschreibung: Larüngeaaltangid Fraenkel Larüngeaaltangid Fraenkel / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0034
Los: LOT-0035
Titel: Otoloogiline insuflaatori komplekt
Beschreibung: Insuflaatori komplekt Politzer / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0035
Los: LOT-0036
Titel: Aspiratsioonitarvikud
Beschreibung: Frazier aspiratsioonikanüül Zöllner aspiratsioonikanüül Kanüül / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0036
Los: LOT-0037
Titel: Klaasist süstal
Beschreibung: Klaasist süstal / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0037
Los: LOT-0038
Titel: Pliiatslamp
Beschreibung: Pliiatslamp / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0038
Los: LOT-0039
Titel: Otoskoop
Beschreibung: Otoskoop / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0039
Los: LOT-0040
Titel: Pulssoksümeeter
Beschreibung: Pulssoksümeeter / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0040
Los: LOT-0041
Titel: Silmast võõrkeha eemaldamise instrument
Beschreibung: Silmast võõrkeha eemaldamise pliiats / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0041
Los: LOT-0042
Titel: Biopsiatangid
Beschreibung: Biopsiatangid Walton (näit.EA904R) Biopsiatangid Lloyd-Davis (näit.EA900R) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0042
Los: LOT-0043
Titel: Võõrkeha eemaldamise tangid (uroloogiline)
Beschreibung: Tangid Mathieu (näit 66-1608-20) / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0043
Los: LOT-0044
Titel: Küünetõstja (ekskavaator)
Beschreibung: Küüneplaadi vabastamiseks küünevallist. Vajadusel saab kasutada ka tampoonide sisestamiseks küünevalli ja küüneplaadi vahele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0044
Los: LOT-0045
Titel: Paksendi eemaldamise instrument
Beschreibung: Peenikese otsaga õõnes peitel raskesti ligipääsetavates kohtades pakendite eemaldamiseks / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0045
Los: LOT-0046
Titel: Berchtold spaatel küünehoolduseks
Beschreibung: Kahepoolne instrument, mille ühes otsas olev töötasapind on plaatjas ning ümaraservaline, teises tipus olev töötasapind on plaatjas ning terava tipuga. Instrument on mõeldud küünevalli töötlemiseks, sobib ka tamponeerimisel kasutamiseks / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0046
Los: LOT-0047
Titel: Küünenurga tangid 1
Beschreibung: Kumera ning õhukese lõikepinnaga sirged küünenurga tangid. Sobivad tööks õhukese küüneplaadi korral. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0047
Los: LOT-0048
Titel: Küünenurga tangid 2
Beschreibung: Kumera ning õhukese lõikepinnaga sirged küünenurga tangid. Sobivad tööks paksenenud küüneplaadi korral. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0048
Los: LOT-0049
Titel: Küünenurga tangid 3
Beschreibung: Pika ning õhukese teraga sirged küünenurga tangid. Sobivad tööks õhukese küüneplaadi korral. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0049
Los: LOT-0050
Titel: Küünenurga tangid 4
Beschreibung: Õheneva tipuga sirged küünenurga tangid. Sobivad tööks sügavate sissekasvanud küüneplaadi nurkade korral. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0050
Los: LOT-0051
Titel: Trapetsoidse tipuga küünetangid
Beschreibung: Väga paksu ja kõvenenud küüneplaadi lõikamiseks mõeldud tangid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0051
Los: LOT-0052
Titel: Märgistusplaat steriliseerimiskorvile
Beschreibung: Märgistusplaat steriliseerimiskorvile / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0052
Los: LOT-0053
Titel: Nurgakaitse sterilisatsiooni ja pesuri korvile
Beschreibung: Nurgakaitse sterilisatsiooni ja pesuri korvile / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0053
Los: LOT-0054
Titel: Silikonist matt nagadega
Beschreibung: Silikonist matt nagadega - 460-500x 230-250 mm, kõrgus 30-35mm / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0054
Los: LOT-0055
Titel: Instrumentide korvid
Beschreibung: Rostevabast terasest võrestikust sangadega korvid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0055
Los: LOT-0056
Titel: Kaas korvile
Beschreibung: Roostevabast terasesrvõrestikust kaas korvile / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0056
Los: LOT-0057
Titel: Instrumentide korvid kaanega
Beschreibung: Rostevabast terasest 1-5mm võrestikuga korvid kaantega väikeste instrumentide pesemiseks. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0057
Los: LOT-0058
Titel: Nõelakarbid
Beschreibung: Nõelakarbi komplekt sisemise karbiga, ümar, terasest, sobib steriliseerimiseks ja hoiustamiseks, sisemine karp perforeeritud / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0058
Los: LOT-0059
Titel: Spaatel, ühekordne 1
Beschreibung: Spaatel, mittesteriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0059
Los: LOT-0060
Titel: Spaatel, ühekordne 2
Beschreibung: Spaatel, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0060
Los: LOT-0061
Titel: Pinsett Anatoomilised
Beschreibung: Pinsett, ühekordselt kasutatav. Steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0061
Los: LOT-0062
Titel: Pinsett Kirurgilised
Interne Kennung: 313019-0062
Los: LOT-0063
Titel: Nõelahoidja
Beschreibung: Nõelahoidja, ühekordselt kasutatav, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0063
Los: LOT-0064
Titel: Hammastega 1x2 klemm
Beschreibung: Hammastega 1x2 klemm, ühekordselt kasutatav, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0064
Los: LOT-0065
Titel: Moskiito klemm, Painutatud otsaga
Beschreibung: Moskiito klemm, ühekordselt kasutatav, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0065
Los: LOT-0066
Titel: Moskiito klemm, Sirge
Interne Kennung: 313019-0066
Los: LOT-0067
Titel: Kirurgilised käärid
Beschreibung: Kirurgilised käärid, ühekordselt kasutatav, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0067
Los: LOT-0068
Titel: Ühekordse kasutusega klambrieemaldajad
Beschreibung: Ühekordse kasutusega klambrieemaldajad, steriilsed / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0068
Los: LOT-0069
Titel: Tupepeegel, steriilne
Beschreibung: Tupepeegel, ühekordselt kasutatav, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0069
Los: LOT-0070
Titel: Sprei otsik
Beschreibung: Sprei otsik, mittesteriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0070
Los: LOT-0071
Titel: Loputusnõel
Beschreibung: Loputusnõel, ühekordselt kasutatav, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0071
Los: LOT-0072
Titel: Loputusnõel nupuga
Beschreibung: Loputusnõel nupuga, ühekordselt kasutatav, steriilne / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0072
Los: LOT-0073
Titel: Epix käärid
Beschreibung: Epix käärid, ühekordselt kasutatavad, steriilsed / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0073
Los: LOT-0074
Titel: Amnioper konks
Beschreibung: Amnioper konks, ühekordselt kasutatav / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0074
Los: LOT-0075
Titel: Painduvad haaramistangid fiiber tsüsto-uretroskoobile
Beschreibung: Pikkus 73-75 cm, 5Fr, Painduvad. Korduvalt lasutatavad. Sobivad kasutamiseks näiteks Storzi tsüsto-urethroskoobiga / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0075
Los: LOT-0076
Titel: Painduvad biopsiatangid fiiber tsüsto-uretroskoobile
Interne Kennung: 313019-0076
Los: LOT-0077
Titel: Sigmoidoskoobi otsikud
Beschreibung: Materjal: termoplastik. Peab ühilduma olemasoleva Heine valgusallikaga proktoloogilise käepidemega / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313019-0077
Los: LOT-0078
Titel: Anoskoobi otsikud
Interne Kennung: 313019-0078