See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH DO POMIESZCZEŃ BUDYNKU SĄDU APELACYJNEGO W LUBLINIE PRZY UL. OBROŃCÓW POKOJU 1
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych mebli biurowych do wskazanych pomieszczeń Sądu Apelacyjnego w Lublinie przy ul. Obrońców Pokoju 1 wraz z ich transportem, wniesieniem, ustawieniem i montażem zgodnie z wymaganiami opisanymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w ilościach wskazanych w zał. nr 8 do SWZ (formularz oferty).
Vorherige Bekanntmachung: 321910-2026
Interne Kennung: OKAiZP.261.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 486 Stück