See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adviesdiensten Automotive
Beschreibung: De voorgenomen opdracht betreft “Adviesdiensten automotive”, waarbij ondersteuning is gewenst bij vraagstukken van technische aard. Bijvoorbeeld: brandstof, voertuigen, inzamelmiddelen, etc. Tevens valt hieronder het opstellen c.q. actualiseren van technische bestekken ten behoeve van aanbestedingen aangaande voornoemde onderwerpen en het ondersteunen bij de beantwoording van eventuele vragen bij een Nota van Inlichtingen en de beoordeling van de inschrijvingen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung, 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks, 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0000