See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reagensi i potrošni materijal za Klinički zavod za laboratorijsku dijagnostiku, Odjel za molekularnu dijagnostiku i genetiku
Beschreibung: Nabava reagensa i potrošnog materijala za Klinički zavod za laboratorijsku dijagnostiku, Odjel za molekularnu dijagnostiku i genetiku.
Interne Kennung: 4.34.-68/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Automatizirana i ručna izolacija nukleinskih kiselina i potrošni materijal za izolaciju i pripremu PCR reakcija
Beschreibung: Automatizirana i ručna izolacija nukleinskih kiselina i potrošni materijal za izolaciju i pripremu PCR reakcija
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Kemikalije za ručnu izolaciju nukleinskih kiselina
Beschreibung: Kemikalije za ručnu izolaciju nukleinskih kiselina
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Reagensi za kvantifikaciju nukleinskih kiselina, izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) te sekvenciranje tehonologijom po Sangeru.
Beschreibung: Reagensi za kvantifikaciju nukleinskih kiselina, izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) te sekvenciranje tehonologijom po Sangeru.
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Reagensi za izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) - hemato-onkologija
Beschreibung: Reagensi za izvođenje lančane reakcije polimerazom u stvarnom vremenu (qPCR) - hemato-onkologija
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Reagensi i potrošni materijal za izvođenje digitalne lančane reakcije polimerazom (dPCR) - tekuća biopsija (hemato)onkologija
Beschreibung: Reagensi i potrošni materijal za izvođenje digitalne lančane reakcije polimerazom (dPCR) - tekuća biopsija (hemato)onkologija
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (onkologija, hemato-onkologija, kardiologija, mitohondijska DNA)
Beschreibung: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (onkologija, hemato-onkologija, kardiologija, mitohondijska DNA)
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: Reagensi, potrošni materijal, kemikalije i programska rješenja za sekvenciranja sljedeće generacije (NGS) - cjelogenomsko sekvenciranje, sekvenciranje cijelog egzoma, sveobuhvatno gensko profiliranje tumora
Beschreibung: Reagensi, potrošni materijal, kemikalije i programska rješenja za sekvenciranja sljedeće generacije (NGS) - cjelogenomsko sekvenciranje, sekvenciranje cijelog egzoma, sveobuhvatno gensko profiliranje tumora
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (hematologija)
Beschreibung: Reagensi i programska rješenja za sekvenciranje sljedeće generacije (NGS) - ciljani paneli (hematologija)
Interne Kennung: 4.34.-68/2026-8