2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA AV-middelen - SCOL
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar, volledig werkend en robuust installeren en leveren van AV-middelen inclusief toebehoren; - De leverancier is verantwoordelijk voor het volledig ontzorgen van de klant bij het plaatsen, monteren en installeren van AV-middelen en toebehoren. Daarnaast omvat de opdracht ook het verplaatsen en, indien gewenst, demonteren van AV-middelen en toebehoren, inclusief afvoer indien dit nodig is. - Het geven van zowel gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, trainingen en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie. Optioneel binnen de opdracht valt: - Het verplaatsen van bestaande AV-middelen en toebehoren binnen een locatie (bijvoorbeeld binnen een lokaal of tussen lokalen binnen dezelfde locatie); - Het verhuizen van bestaande AV-middelen en toebehoren tussen verschillende locaties (bijvoorbeeld van de ene naar de andere school). De Raamovereenkomst is ten volle benut en verliest daarmee zijn werking, op het moment dat de maximale opdrachtwaarde is bereikt. De maximale opdrachtwaarde is vastgesteld op € 5.025.000 exclusief BTW.
Interne Kennung: 2025AV304206
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EA AV-middelen
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar, volledig werkend en robuust installeren en leveren van AV-middelen inclusief toebehoren; - De leverancier is verantwoordelijk voor het volledig ontzorgen van de klant bij het plaatsen, monteren en installeren van AV-middelen en toebehoren. Daarnaast omvat de opdracht ook het verplaatsen en, indien gewenst, demonteren van AV-middelen en toebehoren, inclusief afvoer indien dit nodig is. - Het geven van zowel gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, trainingen en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie. Optioneel binnen de opdracht valt: - Het verplaatsen van bestaande AV-middelen en toebehoren binnen een locatie (bijvoorbeeld binnen een lokaal of tussen lokalen binnen dezelfde locatie); - Het verhuizen van bestaande AV-middelen en toebehoren tussen verschillende locaties (bijvoorbeeld van de ene naar de andere school). Binnen de opdracht valt: - Het gebruiksklaar, volledig werkend en robuust installeren en leveren van AV-middelen inclusief toebehoren; - De leverancier is verantwoordelijk voor het volledig ontzorgen van de klant bij het plaatsen, monteren en installeren van AV-middelen en toebehoren. Daarnaast omvat de opdracht ook het verplaatsen en, indien gewenst, demonteren van AV-middelen en toebehoren, inclusief afvoer indien dit nodig is. - Het geven van zowel gevraagd en ongevraagd advies; - Het bieden van gebruikersinstructies, trainingen en ondersteuning; - Het bieden van onderhoud, service en garantie. Optioneel binnen de opdracht valt: - Het verplaatsen van bestaande AV-middelen en toebehoren binnen een locatie (bijvoorbeeld binnen een lokaal of tussen lokalen binnen dezelfde locatie); - Het verhuizen van bestaande AV-middelen en toebehoren tussen verschillende locaties (bijvoorbeeld van de ene naar de andere school).
Interne Kennung: 1