2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeeronderzoeken gemeente Arnhem
Beschreibung: Gemeente Arnhem wil een raamovereenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van parkeeronderzoeken en het leveren van een integraal digitaal geo-based dashboard voor de duur van vier jaar met een optie tot verlenging van twee maal twee jaar. 800000
Interne Kennung: 4931713
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: --