See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nákup radioaktivního materiálu a URZ
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS je pořízení uzavřených radionuklidových zdrojů (URZ) a radioaktivních materiálů, jejichž demonstrativní výčet je uveden v příloze č. 4 zadávací dokumentace, přičemž mohou být požadovány i uzavřené radionuklidové zdroje a radioaktivní materiály, které v příloze č. 4 zadávací dokumentace nejsou uvedeny. Jednotlivé výzvy budou vyhlašované v zavedeném DNS dle aktuálních potřeb zadavatele. Konkrétní předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS a jeho technické podmínky budou vždy podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung: 32411-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09343000 Radioaktive Stoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na nákup radioaktivního materiálu a URZ