2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenpark lease
Beschreibung: Omgevingsdienst Haaglanden wenst een raamovereenkomst te sluiten met één inschrijver voor de lease van het wagenpark. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De opdracht betreft het leasen van 13 nieuwe personenwagens. De overeenkomst heeft de vorm van een raamovereenkomst om in te spelen op de mogelijkheid dat het wagenpark in de toekomst wordt uitgebreid. De maximum omvang van de overeenkomst zal nooit meer bedragen dan 20 personenwagens. Indien dit maximum wordt bereikt eindigt de overeenkomst van rechtswege ook als de einddatum nog niet is bereikt. De nadere overeenkomsten zullen in dat geval nog wel worden uitgediend. Voor regeling Bevordering Schone Wegvoertuigen is uitgegaan van de omvang van 13 personenwagens. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Omgevingsdienst Haaglanden heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34136000 Lieferwagen, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingen.
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 34136000 Bestelwagens, 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen.