See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kogel- en steekwerend vest met Molle-draagsysteem (KSWV) & opschalingsmodule (OM)
Beschreibung: De Opdracht omvat het verwerven van een Kogel- en steekwerend vest met Molle-draagsysteem (KSWV) & opschalingsmodule (OM), hierna afgekort KSWV & OM. Alle minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van eisen (Bijlage 1A), Producteisen hoezen, platendrager en transporttassen (Bijlage 1B) en Producteisen ballistiek (Bijlage 1C).
Interne Kennung: Kogel- en steekwerendvest met Molle draagsysteem & opschalingsmodule (OM)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35815100 Kugelsichere Westen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000