See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku, o asortymencie i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, z podziałem na 82 pakiety asortymentowe
Vorherige Bekanntmachung: 223802-2026
Interne Kennung: ZP 22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP 22/26 Pakiet 1
Beschreibung: 1 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem dwukanałowym co najmniej 7 Fr, szt.300 2 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem trójkanałowym co najmniej 7 Fr, szt. 600 3 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem czterokanałowym kanałowym co najmniej 8 Fr szt. 200 4 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem trójkanałowym co najmniej 12 Fr,szt. 50 5 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem czterokanałowym kanałowym co najmniej 8 Fr, szt. 30 6 Złożona teleskopowo osłona na głowicę USG szt. 50 W ramach pakietu nr 1 pozycja 1-5 Zamawiający wymaga dołączenia do każdego produktu zestawu akcesoriów do założenia wkłucia centralnego
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: ZP 22/26 Pakiet 2
Beschreibung: Jednorazowy worek do opróżniania i odprowadzania moczu z cewnikowanego worka drenażowego na mocz pacjenta z zatyczką. szt. 17500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 2
Los: LOT-0004
Titel: ZP 22/26 Pakiet 4
Beschreibung: 1. Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem dwukanałowym co najmniej 7 Fr szt. 50 2. Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem trójkanałowym co najmniej 7 Fr, szt. 40
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: ZP 22/26 Pakiet 5
Beschreibung: 1 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem czterokanałowym co najmniej 8 Fr, szt. 50 2 Zestaw 4 światł. 8,5F szt. 1 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: ZP 22/26 Pakiet 6
Beschreibung: 1 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z wysokoprzepływowym cewnikiem dwukanałowym długości min. 15 i min. 20 cm (do wyboru), szt. 120 2 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z wysokoprzepływowym cewnikiem trójkanałowym długości min. 15 i min. 20 cm (do wyboru), szt. 120 3 Cewniki do hemodializy 2 -światłowe 12Fr/12,12 Ga / długość 25 cm, szt. 100
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 6
Los: LOT-0010
Titel: ZP 22/26 Pakiet 10
Beschreibung: Prowadnica typu J do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera szt. 50
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: ZP 22/26 Pakiet 11
Beschreibung: 1 Zestaw do kaniulacji tętnic metodą Seldingera z kaniulą 18 G, długości 8 i 16 cm (do wyboru). szt. 150 2 Zestaw do kaniulacji tętnic metodą Seldingera z kaniulą 20 G, długości 8 i 16 cm (do wyboru). szt. 150 3 Zestaw do kaniulacji tętnic metodą Seldingera z kaniulą 22 G, długości 8 cm. szt. 10
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: ZP 22/26 Pakiet 12
Beschreibung: Kaniula dotętnicza 20G 1,1 x 45mm, przepływ 49 ml/min szt. 2 000
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 12
Los: LOT-0018
Titel: ZP 22/26 Pakiet 18
Beschreibung: 1 Igła do diagnostycznej punkcji przestrzeni podpajęczynówkowej, szt. 50 2 Filtry przeciwbakteryjne do cewników zewnątrzoponowych, szt. 50 3 Zestaw do ciągłego znieczulenia zewnątrzoponowego szt. 20
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: ZP 22/26 Pakiet 19
Beschreibung: Zestaw do nakłucia i drenażu jamy otrzewnej szt. 120
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 19
Los: LOT-0021
Titel: ZP 22/26 Pakiet 21
Beschreibung: Port bezigłowy do linii tętniczych, szt. 1 500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 21
Los: LOT-0029
Titel: ZP 22/26 Pakiet 29
Beschreibung: Filtr przeciwbakteryjny do ssaków szt. 300
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 29
Los: LOT-0037
Titel: ZP 22/26 Pakiet 37
Beschreibung: Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego (IAP) szt. 50
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 37
Los: LOT-0039
Titel: ZP 22/26 Pakiet 39
Beschreibung: 1 Jednorazowy zestaw do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca szt. 50 2 Worek do zestawu do kontrolowanej zbiórki stolca, Opakowanie a 10 szt. opak. 10
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 39
Los: LOT-0046
Titel: ZP 22/26 Pakiet 46
Beschreibung: Zestaw do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego szt. 400
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 46
Los: LOT-0047
Titel: ZP 22/26 Pakiet 47
Beschreibung: Maska krtaniowa, szt. 250
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 47
Los: LOT-0048
Titel: ZP 22/26 Pakiet 48
Beschreibung: Rurki dooskrzelowe dwuświatłowe szt. 40
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 48
Los: LOT-0050
Titel: ZP 22/26 Pakiet 50
Beschreibung: Zestaw do pomiaru OCŻ .szt. 40
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 50
Los: LOT-0055
Titel: ZP 22/26 Pakiet 55
Beschreibung: Jednorazowy laryngoskop, szt. 1200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 55
Los: LOT-0064
Titel: ZP 22/26 Pakiet 64
Beschreibung: Układy oddechowe jednorazowe dla dorosłych szt. 600
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 64
Los: LOT-0066
Titel: ZP 22/26 Pakiet 66
Beschreibung: Miękko wyściełana jednoczęściowa poręcz do unieruchomienia i wsparcia dłoni lub kostki szt. 200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 66
Los: LOT-0067
Titel: ZP 22/26 Pakiet 67
Beschreibung: Okład żelowy ciepło / zimno jednorazowego użytku szt. 1200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 67
Los: LOT-0068
Titel: ZP 22/26 Pakiet 68
Beschreibung: Jednorazowy mankiet do przetaczania pod ciśnieniem płynów infuzyjnych, szt. 150
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 68
Los: LOT-0073
Titel: ZP 22/26 Pakiet 73
Beschreibung: 1 Worek samorozprężalny (resuscytator) jednopacjentowy dla dorosłych szt. 600 2 Worek samorozprężalny (resuscytator) jednopacjentowy pediatryczny szt. 50 3 Worek samorozprężalny (resuscytator) jednopacjentowy dla noworodków/niemowląt szt. 10
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 73
Los: LOT-0074
Titel: ZP 22/26 Pakiet 74
Beschreibung: Mocowanie do rurek intubacyjnych z pianki pokrytej warstwą bawełny ze zintegrowaną taśmą silikonową. szt. 500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 74
Los: LOT-0076
Titel: ZP 22/26 Pakiet 76
Beschreibung: Łyżka laryngoskopowa, metalowa, jednorazowa do laryngoskopu McCoy, szt. 48
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 76
Los: LOT-0077
Titel: ZP 22/26 Pakiet 77
Beschreibung: Łyżka jednorazowa dla dorosłych do wideolaryngosku model IS3-L Producenta Insighters, rozmiar S,M,L do wyboru przez zamawiającego szt. 120
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 77