526486-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Maschinen – „Usługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej maszyn i urządzeń transportowych produkcji FAMA Sp. z o. o. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej maszyn i urządzeń transportowych produkcji FAMA Sp. z o. o. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej maszyn i urządzeń transportowych produkcji FAMA Sp. z o. o. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Interne Kennung: PZP/JMA/00272/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „Usługi w zakresie napraw i obsługi serwisowej maszyn i urządzeń transportowych produkcji FAMA Sp. z o. o. dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu Zamówienia zawarte są w Projekcie umowy stanowiącym załączniki nr 6 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste