526490-2025 - Wettbewerb
Polen – Scanning – Rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego o nowe e-usługi i skanowanie materiałów archiwalnych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego o nowe e-usługi i skanowanie materiałów archiwalnych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego o nowe e-usługi i skanowanie materiałów archiwalnych w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim". Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie Części w zakresie których Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: 1.1. Część nr 1: Rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego o nowe e-usługi wraz z ich wdrożeniem. 1.2. Część nr 2: Usługa digitalizacji bazy materiałów archiwalnych - protokołów z postępowań uwłaszczeniowych, rejestrów gruntów, dokumentów stanowiących podstawę zmian w EGIB. 2. Składanie ofert częściowych możliwe jest wyłącznie w zakresie w jakim zamówienie zostało podzielone na Części. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną Cześć zamówienia lub obie Części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ. 4. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę wszystkich osób wykonujących czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie Części nr 1 i Części nr 2 zamówienia dotyczące wykonywania czynności digitalizacji, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 oraz z 2024 r. poz. 878 i 1222). Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 5. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 6. Bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,204236,2fb85c91a0bee4b3e00d372178504645.html .
Interne Kennung: WA.272.1.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający udostępnia pełną dokumentację postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania dostępnej pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,204236,2fb85c91a0bee4b3e00d372178504645.html 2) Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w ust. 1. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu tzw. procedury odwróconej tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79999100 Scanning
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego o nowe e-usługi wraz z ich wdrożeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim". Część nr 1: Rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego o nowe e-usługi wraz z ich wdrożeniem. Rozbudowa obejmuje: a) Zakup, dostawę i wdrożenie modułu ewidencji mienia Starostwa Powiatowego i powiatu dla czynności związanych z Zezwoleniami na realizację inwestycji drogowej (ZRID); b) dostawę i wdrożenie e-Usługi - przeglądanie aktów notarialnych przez rzeczoznawców majątkowych wraz ze skanowaniem 100 mb dokumentów stanowiących podstawę zmian w Ewidencji Gruntów i Budynków (EGiB) celem zasilenia aktualnie używanego systemu; c) dostawę i wdrożenie e-Usługi - zgłaszanie uwag do obiektów Geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) przez uprawnionych użytkowników (przedstawicieli branż); d) dostawę i wdrożenie e-Usługi - wniosek o wydanie zaświadczenia o samodzielności lokalu wraz ze skanowaniem 1000 szt. rzutów pięter budynków zawierających samodzielne lokale, dla których wydano zaświadczenia i indeksowaniem rzutów budynków; e) dostawę i wdrożenie e-Usługi - wniosek o zezwolenie na wycinkę drzew i krzewów. f) dostawę i wdrożenie e-Usługi - wniosek o wydanie zaświadczenia z zakresu ujęcia działki leśnej Uproszczonym Planem Urządzania Lasu (UPUL). g) dostawę i wdrożenie e-Usługi - wniosek o wydanie wyciągu z UPUL. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ. 3. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 180 dni od dnia podpisania umowy. 4. Miejscem Wykonania Przedmiotu zamówienia będzie siedziba Zamawiającego – budynek Starostwa Powiatowego w Mielcu ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec.
Interne Kennung: Część nr 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 79999100 Scanning
Los: LOT-0002
Titel: Usługa digitalizacji bazy materiałów archiwalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Geoportalu Powiatu Mieleckiego w ramach projektu “Zwiększenie dostępności cyfrowej oraz poprawa cyberbezpieczeństwa w Powiecie Mieleckim". Część nr 2: Usługa digitalizacji bazy materiałów archiwalnych - protokołów z postępowań uwłaszczeniowych, rejestrów gruntów, dokumentów stanowiących podstawę zmian w EGIB. Digitalizacją objęte zostaną następujące materiały w następującym zakresie: a) 50 mb dokumentów stanowiących podstawę zmian w EGiB (m.in. akty notarialne, postanowienia sądowe, decyzje administracyjne) - wykonanie skanowania do plików pdf, załadowanie do programu dziedzinowego wytworzonych plików pdf z ich opisaniem w tym programie oraz przygotowanie zeskanowanych materiałów do archiwizacji wg. wytycznych Archiwum Państwowego; b) 113 903 szt. jednostek rejestrowych w zeskanowanych rejestrach gruntów -załadowanie do programu dziedzinowego skanów w formacie pdf i ich indeksowanie w tym programie; c) 0,7 mb rejestrów gruntowych i rejestrów pomiarowo-klasyfikacyjnych nie zeskanowanych – tj. 44 553 szt. jednostek rejestrowych w nie zeskanowanych rejestrach gruntów i rejestrach pomiarowo-klasyfikacyjnych - wykonanie skanowania do plików pdf i załadowanie wykonanych skanów w formacie pdf do programu dziedzinowego wraz z ich indeksowaniem w tym programie; d) 379 655 stron A4 postępowań związanych z uwłaszczeniami, w tym: - 176 689 stron A4 (około 14 724 szt. postępowań) - załadowanie do programu dziedzinowego zeskanowanych do plików pdf oraz djvu protokołów i ich indeksowanie w tym programie; - 202 966 stron A4 (około 23 241 szt. postępowań) - wykonanie skanowania do plików pdf i załadowanie wykonanych skanów w formacie pdf do programu dziedzinowego wraz z ich zaindeksowaniem w tym programie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 4 do SWZ. 3. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 180 dni od dnia podpisania umowy. 4. Miejscem Wykonania Przedmiotu zamówienia będzie siedziba Zamawiającego – budynek Starostwa Powiatowego w Mielcu ul. Wyspiańskiego 6, 39-300 Mielec.
Interne Kennung: Część nr 2