526490-2026 - Auftragsänderung
Slowakei – Elektrische Ausrüstung – Výmena technologických zariadení na rozvodni Rz-110kV VE Gabčíkovo
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výmena technologických zariadení na rozvodni Rz-110kV VE Gabčíkovo
Beschreibung: Predmetom zákazky je: 1. Vykonať stavebné úpravy pri zabudovaní a výmene 3-pólových tlakoplynových vypínačov VSV 123kV s plynom SF6 za nové vypínače s elektro pohonom. Ďalej požadujeme vykonať búracie práce základov pod všetkými ovládacími skriňami ASE1 - ASE12 a skriňami os.1 v poliach č. 1 - č.12 a vybudovanie nových základov prispôsobenými novým ovládacím skriniam. Súčasťou výmeny je aj výmena ovládania na jednosmerný rozvod a doplnenie jednosmerného rozvodu z VE Gabčíkovo. Nové vypínače s elektro pohonom musia vyhovovať technickým parametrom vonkajšej rozvodne Rz-110kV uvedeným v bode č.1.1 technickej špecifikácie. Podrobnejší opis v ktorom sú uvedené technické údaje a všeobecný opis, predmet rekonštrukcie, požiadavky na práce, dokumentáciu a skúšky pred uvedením do prevádzky obsahuje Technická špecifikácia: "Výmena, osadenie a zabudovanie vypínačov na elektro pohon, výmena ovládacích skríň a výmena ovládania a napájania na jednosmerné napätie na vonkajšej rozvodni RZ-110kV na VE Gabčíkovo". 2. Výmena všetkých odpojovačov, uzemňovačov, bleskoistiek a izolátorov po jednotlivých poliach so všetkými stavebnými a konštrukčnými úpravami, vrátane betónových plôch. Neoddeliteľnou súčasťou je aj výmena stenových priechodiek v poliach č.11 (T104), č.12 (T103) a poistkových skríň MFA odpojovačov vo všetkých poliach rozvodne. Rozsah dodávky a prác musí byť úplný, so všetkým vybavením a príslušenstvom, ktoré je nevyhnutné pre bezpečnú a spoľahlivú prevádzku elektrických zariadení, musí obsahovať zariadenia, práce a služby uvedené v technickej špecifikácii. Nové odpojovače, uzemňovače, bleskoistky, izolátory a stenové priechodky musia vyhovovať technickým parametrom vonkajšej rozvodne Rz-110kV uvedeným v bode č. 1.1 technickej špecifikácie. Podrobnejší opis v ktorom sú uvedené technické údaje a všeobecný opis, predmet rekonštrukcie, požiadavky na práce, dokumentáciu a skúšky pred uvedení do prevádzky obsahuje Technická špecifikácia: "Výmena odpojovačov, uzemňovačov, bleskoistiek a všetkých izolátorov, stavebné a konštrukčné úpravy, nátery na vonkajšej rozvodne Rz-110kV na VE Gabčíkovo".
Interne Kennung: VV/397/2022/PM
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 31216100 Blitzschutzvorrichtungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 31682100 Buchsenhalter, 31214200 Lasttrennschalter, 44111511 Elektroisolatoren, 44111530 Elektroisolierteile, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 09310000 Elektrizität, 31214300 Freiluft-Schaltanlagen, 45315400 Hochspannungsarbeiten, 31321200 Nieder- und Mittelspannungskabel, 31216000 Überspannungsableiter, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky je: 1. Vykonať stavebné úpravy pri zabudovaní a výmene 3-pólových tlakoplynových vypínačov VSV 123kV s plynom SF6 za nové vypínače s elektro pohonom. Ďalej požadujeme vykonať búracie práce základov pod všetkými ovládacími skriňami ASE1 - ASE12 a skriňami os.1 v poliach č. 1 - č.12 a vybudovanie nových základov prispôsobenými novým ovládacím skriniam. Súčasťou výmeny je aj výmena ovládania na jednosmerný rozvod a doplnenie jednosmerného rozvodu z VE Gabčíkovo. Nové vypínače s elektro pohonom musia vyhovovať technickým parametrom vonkajšej rozvodne Rz-110kV uvedeným v bode č.1.1 technickej špecifikácie. Podrobnejší opis v ktorom sú uvedené technické údaje a všeobecný opis, predmet rekonštrukcie, požiadavky na práce, dokumentáciu a skúšky pred uvedením do prevádzky obsahuje Technická špecifikácia: "Výmena, osadenie a zabudovanie vypínačov na elektro pohon, výmena ovládacích skríň a výmena ovládania a napájania na jednosmerné napätie na vonkajšej rozvodni RZ-110kV na VE Gabčíkovo". 2. Výmena všetkých odpojovačov, uzemňovačov, bleskoistiek a izolátorov po jednotlivých poliach so všetkými stavebnými a konštrukčnými úpravami, vrátane betónových plôch. Neoddeliteľnou súčasťou je aj výmena stenových priechodiek v poliach č.11 (T104), č.12 (T103) a poistkových skríň MFA odpojovačov vo všetkých poliach rozvodne.Rozsah dodávky a prác musí byť úplný, so všetkým vybavením a príslušenstvom, ktoré je nevyhnutné pre bezpečnú a spoľahlivú prevádzku elektrických zariadení, musí obsahovať zariadenia, práce a služby uvedené v technickej špecifikácii. Nové odpojovače, uzemňovače, bleskoistky, izolátory a stenové priechodky musia vyhovovať technickým parametrom vonkajšej rozvodne Rz-110kV uvedeným v bode č. 1.1 technickej špecifikácie. Podrobnejší opis v ktorom sú uvedené technické údaje a všeobecný opis, predmet rekonštrukcie, požiadavky na práce, dokumentáciu a skúšky pred uvedení do prevádzky obsahuje Technická špecifikácia: "Výmena odpojovačov, uzemňovačov, bleskoistiek a všetkých izolátorov, stavebné a konštrukčné úpravy, nátery na vonkajšej rozvodne Rz-110kV na VE Gabčíkovo".