2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI W BUDYNKACH NA TERENIE KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH SEKCJI OBSŁUGI INFRASTRUKTURY NR 2 WE WROCŁAWIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, trwająca 12 miesięcy w terminie od podpisania umowy (jednak nie wcześniej niż od 01.11.2025 r.) do 31.10.2026 r., w budynkach kompleksów wojskowych na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury nr 2 we Wrocławiu, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 12 miesięcy (opcja).
Interne Kennung: INFR/323/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SPRZĄTANIE I UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKACH NA TERENIE KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH SEKCJI OBSŁUGI INFRASTRUKTURY NR 2 WE WROCŁAWIU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania i utrzymania czystości, trwająca 12 miesięcy w terminie od podpisania umowy (jednak nie wcześniej niż od 01.11.2025 r.) do 31.10.2026 r., w budynkach kompleksów wojskowych na terenie Sekcji Obsługi Infrastruktury nr 2 we Wrocławiu, z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 12 miesięcy (opcja). Zamówienie dotyczy kompleksu wojskowego gdzie łączna powierzchnia wewnętrzna budynków wynosi 60 486,85 m2 w następujących lokalizacjach: • Kompleks 2836 Wrocław, ul. Obornicka 108 • Kompleks 2848 Wrocław, ul. Obornicka 100-102 • Kompleks 2854 Wrocław, ul. Ligocka 4 • Kompleks 2916 Wrocław, ul. Micheleta • Kompleks 8673 Wrocław, ul. Czajkowskiego • Kompleks 8658 Wrocław, ul. Obornicka 126-130
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia umowy o kolejne 12 miesięcy, tj. do dnia 31.10.2027 r., jako zamówienie opcjonalne, na podstawie art. 441 ustawy Pzp. Wielkość opcji - 100% wartości zamówienia podstawowego.