526500-2026 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur und Wartung von Generatoren – Openbare procedure voor de revisie van alternatorunits van de Civiele Bescherming voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpenbare procedure voor de revisie van alternatorunits van de Civiele Bescherming voor rekening van de FOD Binnenlandse Zaken
BeschreibungDe vermoedelijke te verlenen diensten zijn in detail opgenomen in het document B van het onderhavig bestek. De operationele eenheid van de Civiele Bescherming van Brasschaat beschikt over 10 alternatorunits. Deze op een containerslede gemonteerde units bestaan uit een alternator (met de motor, de nodige schakelkasten en een brandstofreservoir), 2 dompelpompen en een kraan. Het bouwjaar van de units ligt tussen 1995 en 2007. Het voorwerp van de onderhavige opdracht betreft de aanduiding van een opdrachtnemer die belast zal zijn met de revisie van de units om een betrouwbaar gebruik voor de volgende 15 jaar mogelijk te maken.
Interne KennungMAP2026-507-14
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelMAP2026-507-14 - 1
Interne Kennung1