See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konektivita základních škol Varnsdorf
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka. Konektivita základních škol Varnsdorf je zaměřena na modernizaci ICT infrastruktury škol dle Standardu konektivity škol. Zahrnuje vybudování nové LAN a Wi-Fi sítě, serverovny, firewallu, systémů pro správu identit, logování, zálohování a antivirové ochrany. Cílem je vytvořit bezpečné a funkční digitální prostředí pro výuku a rovný přístup všech žáků k moderním vzdělávacím technologiím. Veřejná zakázka je rozdělena na samostatné části následovně: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, náměstí E. Beneše 469 Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994 Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821 Část 4 – KONEKTIVITA – Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 72700000 Computernetze, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 32400000 Netzwerke, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, náměstí E. Beneše 469
Beschreibung: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, náměstí E. Beneše 469
Interne Kennung: Část 1 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, náměstí E. Beneše 469
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke, 72700000 Computernetze, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – KONEKTIVITA – Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700
Beschreibung: Část 4 – KONEKTIVITA – Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700
Interne Kennung: Část 4 – KONEKTIVITA – Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821
Beschreibung: Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821
Interne Kennung: Část 3 – KONEKTIVITA – Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994
Beschreibung: Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994
Interne Kennung: Část 2 – KONEKTIVITA – Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994