526588-2026 - Wettbewerb
Polen – Informationssysteme und Server – Rozbudowa infrastruktury Data Center
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa infrastruktury Data Center
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa infrastruktury Data Center poprzez zakup i wdrożenie: 3 macierzy dyskowych, serwera RACK do wirtualizacji, biblioteki taśmowej do backupu, 4 przełączników sieciowych i zasilacza UPS wraz z oprogramowaniem. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeszkolenie 2 pracowników zamawiającego oraz świadczenie usług gwarancyjnych i serwisowych wobec całości dostarczonego i zrealizowanego przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia podzielony został na 2 części (2 pakiety). Specyfikację przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący jej integralną część - załącznik nr 1 ( część A,B,C,D) do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa infrastruktury Data Center - Pakiet nr 1
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Pakiet nr 1: zakup, instalacja i wdrożenie – serwer RACK (1 szt.), biblioteka taśmowa (1 szt.), przełącznik sieciowy (4 szt.), macierz dyskowa Typ 1 (2 szt.), macierz dyskowa Typ 2 (1 szt.), zasilacz awaryjny UPS (1 szt.) oraz instalacja i wdrożenie oprogramowania Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 CORE CSP (lub równoważne) – (4szt.), Microsoft Windows Server 2025 User CAL CSP (lub równoważne) – (200 szt.) dostarczonego w ramach pakietu nr 2. 2. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie nr 1 zobowiązany jest do: 2.1dostarczenia wszystkich niezbędnych akcesoriów sieciowych, modułów optycznych, kabli DAC, patchordy w celu uruchomienia, podłączenia i skonfigurowania dostarczanej infrastruktury IT; 2.2 wykonania usług instalacji i wdrożenia: 1) Usługi w zakresie Zasilacza awaryjnego UPS; 2) Usługi w zakresie Serwer RACK oraz migracji środowiska datacenter 3) Usługi w zakresie Przełącznik sieciowy 4) Usługi w zakresie Biblioteki taśmowej 5) Usługi w zakresie macierz dyskowej typ 1 6) Usługi w zakresie macierz dyskowa typ 2 2.3 wykonania usług instalacji i wdrożenia dostarczonego przez Zamawiającego oprogramowania systemu operacyjnego; 2.4 wykonania dokumentacji powykonawczej w zakresie: 1) Wdrożonych systemów oraz ich konfiguracji, 2) Poświadczenia dostępowe, 3) Konfiguracja dostarczanych komponentów, 4) Topologia logiczna rozwiązania, 5) Topologia fizyczna rozwiązania. Szczegółowo zakres usług instalacji i wdrożenia dla poszczególnych urządzeń IT opisany został w Załączniku nr 1 OPZ - część B. 3. Minimalny wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia Pakiet nr 1 – 5 lat od daty podpisania protokołu końcowego (protokół zdawczo - odbiorczy). Wykonawca zobowiązany będzie do świadczenia usług wsparcia, na które składać się będą świadczenia gwarancyjne, świadczenie asysty technicznej oraz pozostałe świadczenia związane z utrzymaniem systemu zgodnie z warunkami gwarancji określonymi w OPZ – załącznik nr 1 część B do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32413100 Router für Netzwerke, 32428000 Netzwerkaufrüstung, 30237280 Stromversorgungszubehör
LosLOT-0002
TitelRozbudowa infrastruktury Data Center - Pakiet nr 2
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Pakiet nr 2: zakup oprogramowania: Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 CORE CSP (lub równoważne) – (4szt.), Microsoft Windows Server 2025 User CAL CSP (lub równoważne) – (200 szt.) 2.Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie nr 2 zobowiązany jest do dostawy do siedziby Zamawiającego oprogramowania Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 16 CORE CSP (lub równoważne) – (4szt.), Microsoft Windows Server 2025 User CAL CSP (lub równoważne) – (200 szt.) Opis równoważności dla Oprogramowania systemu operacyjnego – pakiet nr 2: Zamawiający w rozdziale III pkt.2.4.1 SWZ szczegółowo wskazuje minimalne parametry oprogramowania systemu operacyjnego, na podstawie których będzie oceniane, czy zaoferowany inny program jest równoważny.
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket