See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 171 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy.
Vorherige Bekanntmachung: 192031-2026
Interne Kennung: OI.FERS.2232.1.2026.BYD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 106 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy (714 osób zamówienie podstawowe i 346 - prawo opcji): Areszt Śledczy w Bydgoszczy wraz z Oddziałami Zewnętrznymi (216 osób), Zakład Karny w Inowrocławiu wraz z Oddziałem Zewnętrznym (70 osób), Zakład Karny we Włocławku (179 osób), Zakład Karny w Koronowie wraz z Oddziałem Zewnętrznym (75 osób), Zakład Karny w Potulicach wraz z Oddziałem Zewnętrznym (255 osób), Zakład Karny nr 1 w Grudziądzu wraz z Oddziałem Zewnętrznym (265 osób)
Interne Kennung: Część I KP
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 65 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Bydgoszczy (450 osób zamówienie podstawowe i 200 - prawo opcji): Areszt Śledczy w Gdańsku wraz z Oddziałem Zewnętrznym (285 osób), Areszt Śledczy w Starogardzie Gdańskim (35 osób), Areszt Śledczy w Wejherowie wraz z Oddziałem Tymczasowego Zakwaterowania Skazanych w Zwartowie (45 osób), Zakład Karny w Kwidzynie (85 osób), Zakład Karny w Sztumie wraz z Oddziałem Zewnętrznym (200 osób).
Interne Kennung: Część II P