526630-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Kroatien – Planungsleistungen im Bauwesen – Projektna dokumentacija za zgradu Gradskog bazena
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektna dokumentacija za zgradu Gradskog bazena
Beschreibung: Predmet nabave je projektno-tehnička dokumentacija koja sadržava idejni, glavni i izvedbeni projekt s troškovnicima koji se izrađuju sukladno važećim hrvatskim propisima, a koji uključuju sve potrebne projekte i elaborate za gradnju, unutrašnje uređenje, opremanje i uređenje okoliša predmetne građevine. Usluga izrade projektno-tehničke dokumentacije uključuje i ishođenje posebnih uvjeta i uvjeta priključenja te akta za građenje.
Interne Kennung: VV-3/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000