2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług zimowego utrzymania dróg wojewódzkich i powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie w sezonie zimowym 2026-2027”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia są całodobowe usługi związane z wynajmem i świadczeniem usług sprzętowych wraz z operatorem przy zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich i powiatowych (m.in. jezdni, zatok autobusowych, chodników, ścieżek pieszo-rowerowych) utrzymywanych 6 przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie. Wykonanie zamówienia ma na celu wyeliminowanie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołane takimi czynnikami jak śliskość zimowa i opady śniegu. Wielkość zamówienia uzależniona będzie w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Wynagrodzenie za wykonanie usługi będzie wynagrodzeniem za faktycznie przepracowane kilometry - godziny sprzętu wg cen jednostkowych określonych formularzu ofertowym załączonym do oferty przez Wykonawcę.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Likwidacja gołoledzi przy użyciu piaskarko-solarki zamontowanej na samochodzie ciężarowym wraz z odśnieżaniem pługiem średnim.
Beschreibung: 1) Usługi zimowego utrzymania dróg polegać będą na zwalczaniu śliskości zimowej spowodowanej opadami śniegu, śniegu z deszczem, w tym gołoledzi spowodowanej opadami marznącego deszczu (załadunek i materiał do zwalczania śliskości zimowej, tj. sól lub mieszanka piaskowo-solna - zapewnia Zamawiający) i odśnieżaniu dróg. Odśnieżanie, w tym usuwanie śniegu i błota pośniegowego z dróg ma na celu zmniejszenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanych takimi czynnikami atmosferycznymi jak opady śniegu, zamiecie, zawieje. Zadaniem wykonawców jest odśnieżanie i likwidacja śliskości zimowej dróg mające na celu usunięcie śniegu, błota pośniegowego, gołoledzi z jezdni i poboczy dróg oraz obiektów towarzyszących, jakimi są pobocza, zatoki autobusowe, pasy postojowe, itp. - według wskazań Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Likwidacja gołoledzi oraz mechaniczne i ręczne odśnieżanie nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych w ciągu dróg wojewódzkich utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie.
Beschreibung: Mechaniczne odśnieżanie i likwidacja gołoledzi na nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych należy wykonać za pomocą opłużonego pojazdu mechanicznego bądź ciągnika rolniczego, konstrukcyjnie dostosowanego do montażu pługa oraz rozrzutnika piachu o dopuszczalnej masie całkowitej wraz z osprzętem i ładunkiem nieprzekraczającej 3,5 tony. Pojazdy muszą być wyposażone w urządzenie GPS wraz z możliwością wydruku raportu pracy sprzętu oraz w telefon komórkowy.
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 Likwidacja gołoledzi oraz mechaniczne i ręczne odśnieżanie nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych w ciągu dróg powiatowych utrzymywanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Myszkowie.
Beschreibung: Mechaniczne odśnieżanie i likwidacja gołoledzi na nawierzchni chodników i ścieżek pieszo-rowerowych należy wykonać za pomocą opłużonego pojazdu mechanicznego bądź ciągnika rolniczego, konstrukcyjnie dostosowanego do montażu pługa oraz rozrzutnika piachu o dopuszczalnej masie całkowitej wraz z osprzętem i ładunkiem nieprzekraczającej 3,5 tony.