2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z miasta Ząbki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości zamieszkanych na terenie miasta Ząbki, obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK), zagospodarowanie odpadów pochodzących z pojemników lub worków z terenów publicznych oraz zapewnienie worków do selektywnego zbierania odpadów w zabudowie jednorodzinnej.
Interne Kennung: ZPU.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, z wyłączeniem odpadów ulegających biodegradacji
Beschreibung: 1. Zakres tej części zamówienia obejmuje m.in.: odbiór, transport i zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych w instalacji komunalnej do przetwarzania odpadów, zgodnie z obowiązującymi przepisami, odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości zamieszkanych na terenie miasta Ząbki, obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów, prowadzenie mobilnego punktu selektywnej zbiórki odpadów, zapewnienie worków z tworzywa sztucznego do selektywnego zbierania odpadów z gospodarstw domowych zlokalizowanych w zabudowie jednorodzinnej. 2. Rodzaje odpadów komunalnych odbieranych selektywnie od właścicieli nieruchomości: 1) Selektywnie zbierane i odbierane są następujące frakcje odpadów komunalnych: a) papier, b) szkło, c) metale, d) tworzywa sztuczne, e) odpady opakowaniowe wielomateriałowe, f) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, g) meble i inne odpady wielkogabarytowe, h) zużyte opony. 2) Selektywnie zbierane przez punkty selektywnego zbierania odpadów komunalnych są następujące frakcje odpadów komunalnych: a) odpady wymienione w ust. 1, b) odpady niebezpieczne, c) przeterminowane leki, d) chemikalia, e) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych z gospodarstw domowych po przyjmowaniu produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, f) zużyte baterie i akumulatory, g) odpady budowlane i rozbiórkowe, h) odpady tekstyliów i odzieży. 3) Po zebraniu w sposób selektywny odpadów wymienionych w pkt 1 i 2, pozostałe odpady należy zebrać jako niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 określa załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część 2: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych ulegających biodegradacji.
Beschreibung: 1. Zakres tej części zamówienia obejmuje m.in.: odbiór, transport i zagospodarowanie bioodpadów, wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości zamieszkanych na terenie miasta Ząbki, zgodnie z obowiązującymi przepisami, zapewnienie worków do selektywnego zbierania bioodpadów z gospodarstw domowych zlokalizowanych w zabudowie jednorodzinnej na terenie miasta Ząbki, obsługa punktu selektywnej zbiórki odpadów. 2. Rodzaje odpadów komunalnych odbieranych selektywnie od właścicieli nieruchomości: a) bioodpady - selektywnie zbierane i odbierane z nieruchomości oraz zbierane i odbierane z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 określa załącznik nr 3 do SWZ.