2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa transportu medycznego szpiku kostnego, macierzystych komórek krwiotwórczych i innych produktów komórkowych przeznaczonych do terapii komórkowej na terenie Polski i poza granicami kraju”
Beschreibung: Usługa transportu medycznego szpiku kostnego, macierzystych komórek krwiotwórczych i innych produktów komórkowych przeznaczonych do terapii komórkowej na terenie Polski i poza granicami kraju.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: DZPUCK.262.162.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zawarł umowę od dnia 15.10.2024r. na okres jednego roku do 15.10.2025r. Jednak w okresie od stycznia 2025 nastąpiły zwiększone potrzeby transportowe dla Kliniki Hematologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych przez co istnieje prawdopodobieństwo wcześniejszego zużycia wartości umowy i aby zachować ciągłość prowadzonych terapii pacjentów w w.w. Klinice, wskazane jest zawarcie umowy z dniem od 15.09.25r
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa transportu medycznego szpiku kostnego, macierzystych komórek krwiotwórczych i innych produktów komórkowych przeznaczonych do terapii komórkowej na terenie Polski i poza granicami kraju
Beschreibung: Usługa transportu medycznego szpiku kostnego, macierzystych komórek krwiotwórczych i innych produktów komórkowych przeznaczonych do terapii komórkowej na terenie Polski i poza granicami kraju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: 1