See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa stałej bezpośredniej i doraźnej ochrony osób i mienia w obiektach zarządzanych przez Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej bezpośredniej i doraźnej ochrony fizycznej osób i mienia, w tym stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu - monitoringu (SSWiN) w obiektach zarządzanych przez Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego, zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Aleksandrowskiej 159, ul. Drewnowskiej 63-75, ul. Kamińskiego 7/9, ul. Limanowskiego 200, ul. Mińskiej 2, ul. Moniuszki 7/9, al. Piłsudskiego 8, ul. Piotrkowskiej 67, ul. Roosevelta 15, ul. Snycerskiej 8, ul. Solnej14, ul. Wielkopolskiej 70/72, w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 2/ Zamkowej 24, ul. Kasztelańskiej 7, 9 i10, w Mierzynie 224, gm. Rozprza, świadczona w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa stałej bezpośredniej i doraźnej ochrony fizycznej osób i mienia, w tym stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu - monitoringu (SSWiN) w obiektach zarządzanych przez Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego, zlokalizowanych w Łodzi przy ul. Aleksandrowskiej 159, ul. Drewnowskiej 63-75, ul. Kamińskiego 7/9, ul. Limanowskiego 200, ul. Mińskiej 2, ul. Moniuszki 7/9, al. Piłsudskiego 8, ul. Piotrkowskiej 67, ul. Roosevelta 15, ul. Snycerskiej 8, ul. Solnej 14, ul. Wielkopolskiej 70/72, w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 2/ Zamkowej 24, ul. Kasztelańskiej 7, 9 i 10, w Mierzynie 224, gm. Rozprza, świadczona w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.
Interne Kennung: LOT-0001