526678-2026 - Wettbewerb
Litauen – Netzausrüstung – Tinklo komutatoriai ir belaidžiai prieigos taškai
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tinklo komutatoriai ir belaidžiai prieigos taškai
Beschreibung: Perkamos įrangos kiekiai: Pirma pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 1 – 8 vnt. Antra pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 2 – 12 vnt. Trečia pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 3 – 12 vnt. Ketvirta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 4 – 8 vnt. Penkta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 5 – 12 vnt. Šešta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 6 – 4 vnt. Septinta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 7 – 8 vnt. Aštunta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 8 – 12 vnt. Devinta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 9 – 20 vnt. Dešimta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 1 – 30 vnt. Vienuolikta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 2 – 30 vnt. Dvylikta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 3 – 50 vnt. Trylikta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 4 – 30 vnt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pirma pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 1 – 8 vnt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Antra pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 2 – 12 vnt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Trečia pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 3 – 12 vnt.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Ketvirta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 4 – 8 vnt.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Penkta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 5 – 12 vnt.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Šešta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 6 – 4 vnt.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Septinta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 7 – 8 vnt.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Aštunta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 8 – 12 vnt.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Devinta pirkimo dalis: Tinklo komutatorius nr. 9 – 20 vnt.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Dešimta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 1 – 30 vnt.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Vienuolikta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 2 – 30 vnt.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Dvylikta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 3 – 50 vnt.
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Trylikta pirkimo dalis: Belaidžio ryšio prieigos taškas nr. 4 – 30 vnt.
Interne Kennung: 13