2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření a modernizace základní školy v Pozořicích – dodávky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky, dodávka a instalace nových a nepoužitých pomůcek a dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39160000 Schulmöbel, 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 39162000 Lehrmaterial, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – AV technika
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace „Příloha č. 2a Položkový rozpočet – část 1“ a v technických zprávách, které tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technické zprávy“.
Interne Kennung: část 1 Pozořice
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Nábytek
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2c zadávací dokumentace „Příloha č. 2c Položkový rozpočet – část 3“ a v technických zprávách, které tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technické zprávy“.
Interne Kennung: část 3 Pozořice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Pomůcky
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka a instalace nových a nepoužitých pomůcek, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace „Příloha č. 2b Položkový rozpočet – část 2“ a v technických zprávách, které tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technické zprávy“.
Interne Kennung: část 2 Pozořice
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf