2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud software voor de afvalbranche
Beschreibung: Het implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een backoffice als SaaS-dienst voor de afvalbranche voor 40 kantoorfuncties en 125 buitendienst functies. Het implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een backoffice als SaaS-dienst voor de afvalbranche voor 40 kantoorfuncties en 125 buitendienst functies.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een backoffice als SaaS-dienst voor de afvalbranche voor 40 kantoorfuncties en 125 buitendienst functies.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar.