See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 127 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Devět skal NT a ÚT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 127 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Devět skal NT a ÚT
Interne Kennung: 099/2019/142/4490
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 194 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 194 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 1
Interne Kennung: 099/2019/142/4485
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 106 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / 2026 / nahodilá těžba + odkornění 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 106 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / 2026 / nahodilá těžba + odkornění 1
Interne Kennung: 099/2019/142/4484
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 111 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary_LS Toužim_revír 6
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 111 v kategorii 6 - 106 Výroba dříví harvestororovou technologií - KŘ Karlovy Vary_LS Toužim_revír 6
Interne Kennung: 099/2019/142/4483
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Dalečín NT a ÚT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Dalečín NT a ÚT
Interne Kennung: 099/2019/142/4482
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 195 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 195 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2026 / 2
Interne Kennung: 099/2019/142/4486
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Sklené NT a ÚT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 61 - Výroba dříví kombinací technologií na revíru Sklené NT a ÚT
Interne Kennung: 099/2019/142/4481
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 141 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Višňová Pú 2026 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 141 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Višňová Pú 2026 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/4491
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny Pú 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny Pú 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2019/142/4480
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Višňová Pú 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Višňová Pú 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2019/142/4492