See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking betreffende de juridische dienstverlening door advocaten voor rekening van de Algemene Administratie van de Thesaurie
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst tussen de Algemene Administratie van de Thesaurie en de advocaten waardoor de AA Thesaurie gedurende de looptijd van de overeenkomst een van de advocaten of advocatenassociaties waarmee de raamovereenkomst wordt gesloten, kan belasten met de uitvoering van een opdracht.
Interne Kennung: SL/DA/2024/045
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SL/DA/2024/045 - 1 Juridische dienstverlening – Bank-, financieel en kapitaalmarktrecht
Beschreibung: Dienstprestaties betreffende principekwesties en/of complexe juridische zaken/vragen en/of geschillen waarvan de inzetwaarde meer bedraagt dan € 250.000 in verband met bank- en financieel recht, evenals recht met betrekking tot kapitaalmarkten.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: SL/DA/2024/045 - 2 Juridische dienstverlening – Nationaal, Europees en supranationaal recht
Beschreibung: Dienstprestaties betreffende principekwesties en/of complexe juridische zaken/vragen en/of geschillen waarvan de inzetwaarde meer bedraagt dan € 250.000 met betrekking tot het nationale recht, het recht van de Europese Unie en/of het supranationale recht (mededinging / staatssteun / internationale Europese, VN- of bilaterale verdragen enzovoort).
Interne Kennung: 2