See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie stałego i właściwego stanu sanitarno – epidemiologicznego w budynkach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz w Terenowych Oddziałach w Pszczynie i Tarnowskich Górach”
Beschreibung: „Utrzymanie stałego i właściwego stanu sanitarno – epidemiologicznego w budynkach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz w Terenowych Oddziałach w Pszczynie i Tarnowskich Górach”
Interne Kennung: ZP/PN/17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie stałego i właściwego stanu sanitarno – epidemiologicznego w budynkach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. - Realizacja usług porządkowych na terenach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym zimowe utrzymanie dróg dojazdowych, placów oraz wykonywanie drobnych usług ogrodniczych i logistycznych. - Gruntowne doczyszczanie Oddział
Beschreibung: Utrzymanie stałego i właściwego stanu sanitarno – epidemiologicznego w budynkach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. - Realizacja usług porządkowych na terenach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym zimowe utrzymanie dróg dojazdowych, placów oraz wykonywanie drobnych usług ogrodniczych i logistycznych. - Gruntowne doczyszczanie Oddziałów Terenowych RCKiK.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Mycie, sanityzacja i dezynfekcja strefy czystej Banku Tkanek (w tym pomieszczenia klasy czystości D, C, B).
Beschreibung: Mycie, sanityzacja i dezynfekcja strefy czystej Banku Tkanek (w tym pomieszczenia klasy czystości D, C, B).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Los: LOT-0003
Titel: Realizacja usług porządkowych, zimowe utrzymanie dróg dojazdowych, placów oraz wykonywanie drobnych usług logistycznych w Terenowym Oddziale w Pszczynie.
Beschreibung: Realizacja usług porządkowych, zimowe utrzymanie dróg dojazdowych, placów oraz wykonywanie drobnych usług logistycznych w Terenowym Oddziale w Pszczynie.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Realizacja usług porządkowych, zimowe utrzymanie dróg dojazdowych, placów oraz wykonywanie drobnych usług logistycznych w Terenowym Oddziale w Tarnowskich Górach.
Beschreibung: Realizacja usług porządkowych, zimowe utrzymanie dróg dojazdowych, placów oraz wykonywanie drobnych usług logistycznych w Terenowym Oddziale w Tarnowskich Górach.
Interne Kennung: Pakiet nr 4