2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wsparcia technicznego w zakresie obsługi zgłoszeń serwisowych, obsługi konferencji oraz telekonferencji prowadzonych przez MI, obsługi serwisowej telefonów IP
Beschreibung: • Krótki opis zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego w zakresie obsługi zgłoszeń serwisowych, obsługi konferencji oraz telekonferencji prowadzonych przez MI, obsługi serwisowej telefonów IP oraz dodatkowych godzin wsparcia informatycznego. • Szczegółowy opis zamówienia. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego w zakresie obsługi zgłoszeń serwisowych, przekazanych w systemie zgłoszeń Service Desk klasy Manage Engine Service Desk Plus. Do zadań Wykonawcy należeć będzie obsługa konferencji oraz telekonferencji prowadzonych przez MI. Zamówienie obejmuje także pełną obsługę serwisową telefonów IP. Wykonawca jest zobowiązany do świadczenia dodatkowych godzin wsparcia realizowanych w ramach I i II linii wsparcia (przez Serwisanta i Inżyniera systemu).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253100 Help-Desk, 72261000 Software-Unterstützung, 72611000 Technische Computerunterstützung