See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Długoterminowy najem samochodów osobowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów osobowych przez okres 24 miesięcy wraz z pełną obsługą serwisową oraz pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW, Assistance. Przedmiot zamówienia podzielony na (2) dwie części: 1) Część 1 Najem długoterminowy samochodów z grupy podstawowej, segmentu klasy B typu combi, sedan, liftback, hatchback. 2) Część 2 Najem długoterminowy samochodów z grupy podstawowej, segmentu klasy C typu sedan, combi oraz samochodu z grupy podstawowej, segmentu klasy D typu sedan, liftback.
Vorherige Bekanntmachung: 295363-2026
Interne Kennung: P.260.2.2026.PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Najem długoterminowy samochodów z grupy podstawowej, segmentu klasy B typu combi, sedan, liftback, hatchback.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy 22 sztuk samochodów osobowych przez okres 24 miesięcy wraz z pełną obsługą serwisową oraz pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW, Assistance.
Interne Kennung: P.260.2.2026.PZ Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 Najem długoterminowy samochodów z grupy podstawowej, segmentu klasy C typu sedan, combi oraz samochodu z grupy podstawowej, segmentu klasy D typu sedan, liftback.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy: 1) samochodów osobowych z grupy podstawowej, segmentu klasy C typu sedan, combi - 2 szt 2) samochodu z grupy podstawowej, segmentu klasy D typu sedan, liftback - 1 szt przez okres 24 miesięcy wraz z pełną obsługą serwisową oraz pakietem ubezpieczeń OC, AC, NNW, Assistance.
Interne Kennung: P.260.2.2026.PZ Część 2