See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie aglomeracji Częstochowskiej” w podziale na pięć części.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlano - montażowych związanych z przebudową sieci gazowej w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego (Projektu) pn. „Modernizacja sieci gazowej na terenie aglomeracji Częstochowskiej” w podziale na pięć części: Część 1 - Częstochowa w rejonie ulic Mirowska, Komornicka, Zawodziańska, Mączna. Część 2 - Częstochowa w rejonie ulic Rozdolna, Bursztynowa, Mstowska, Wodociągowa, Turystyczna, Hektarowa. Część 3 - Częstochowa w rejonie ulic. Obrońców Westerplatte, PCK, Obrońców Poczty Gdańskiej, Al. Armii Krajowej. Część 4 - Czarny Las w rejonie ulicy Częstochowskiej. Część 5 - Poczesna w rejonie ulic Strażackiej, Handlowej, Modrzewiowej, Stawowej, Bankowej, Wiśniowej, Różanej, Księżycowej, Sportowej, Katowickiej.
Vorherige Bekanntmachung: 671924-2025
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000098
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Częstochowa w rejonie ulic Mirowska, Komornicka, Zawodziańska, Mączna
Beschreibung: Część 1: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Częstochowa w rejonie ulic Mirowska, Komornicka, Zawodziańska, Mączna (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Częstochowa c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 110 PE 100SDR 17,6 RC o długości L= 6232mb • Gazociąg śr/c Dz 90 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L=202mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 1055mb • Gazociąg śr/c Dz 50 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 95mb •Gazociąg śr/c Dz 40 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 39mb • Przyłącza gazu 364 szt. w tym przepięcia o długości L =6890mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie /przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi 9)Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11)Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania(WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego. Oraz: - dostawę i montaż Tablicy informacyjnej w ilości – 1szt.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000098 Część 1
Haupteinstufung (cpv): 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Częstochowa w rejonie ulic Rozdolna, Bursztynowa, Mstowska, Wodociągowa, Turystyczna, Hektarowa.
Beschreibung: Część 2 Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Częstochowa w rejonie ulic Rozdolna, Bursztynowa, Mstowska, Wodociągowa, Turystyczna, Hektarowa,(Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłącza mi b) Lokalizacja: Częstochowa c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. •Gazociąg śr/c Dz 90 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 6277mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L=103mb • Gazociąg śr/c Dz 40 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 18mb • Przyłącza gazu 112 szt. w tym przepięcia o długości L = 4176mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie nie zbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, obowiązki Wykonawcy, wymagania materiałowe i dla armatury oraz inne warunki i zasady realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000098 Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Częstochowa w rejonie ulic. Obrońców Westerplatte, PCK, Obrońców Poczty Gdańskiej, Al. Armii Krajowej.
Beschreibung: Część 3 Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Częstochowa w rejonie ulic. Obrońców Westerplatte, PCK, Obrońców Poczty Gdańskiej, Al. Armii Krajowej(Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Częstochowa c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. •Gazociąg n/c Dz 250 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 1303mb • Gazociąg n/c Dz 225 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L=253mb • Gazociąg n/c Dz 160 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 738mb • Gazociąg n/c Dz 110 PE 100SDR 17,6 RC o długości L= 546mb • Przyłącza gazu 106 szt. w tym przepięcia o długości L = 1301mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsług6) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10)Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, obowiązki Wykonawcy, wymagania materiałowe i dla armatury oraz inne warunki i zasady realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000098 Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Czarny Las w rejonie ulicy Częstochowskiej
Beschreibung: Część 4 Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Czarny Las w rejonie ulicy Częstochowskiej (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1)przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Czarny Las c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 110 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 2783mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L=1473,5mb • Gazociąg śr/c Dz 50 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 3mb • Gazociąg śr/c Dz 40 PE 100 SDR 11 RC o długości L= 1,5mb • Gazociąg śr/c Dz 25 PE 100 SDR 11RC o długości L= 4,5mb • Przyłącza gazu 121 szt. w tym przepięcia o długości L = 2827,5mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1)4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6)Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsług6) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10) Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12)Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN 15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego. Oraz: - dostawę i montaż Tablicy informacyjnej w ilości – 1szt.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000098 Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Poczesna w rejonie ulic Strażackiej, Handlowej, Modrzewiowej, Stawowej, Bankowej, Wiśniowej, Różanej, Księżycowej, Sportowej, Katowickiej.
Beschreibung: Część 5 Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych związanych z przebudową, dokonaniem niezbędnych sprawdzeń i rozruchów oraz oddaniem do użytkowania gazociągu z przyłączami w miejscowości Poczesna w rejonie ulic Strażackiej, Handlowej, Modrzewiowej, Stawowej, Bankowej, Wiśniowej, Różanej, Księżycowej, Sportowej, Katowickiej (Roboty), zgodnie z dokumentacją projektową (Projekt), co łącznie stanowić będzie przedmiot Umowy (Przedmiot Umowy). Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu: „Modernizacja sieci gazowej na terenie Aglomeracji Częstochowskiej”. Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności: 1) przebudowę: a) Typ obiektu: Gazociąg z przyłączami b) Lokalizacja: Poczesna c) Długość sieci – podana długość planowanego gazociągu jest ilością szacunkową i może ulec zmianie w przypadku zmiany uwarunkowań formalno-prawnych i/lub środowiskowych; Strony oświadczają, iż zwiększenie lub zmniejszenie długości gazociągu do 1,5% nie będzie skutkowało zmianą wynagrodzenia Wykonawcy. • Gazociąg śr/c Dz 110 PE 100 SDR 17,6 RC o długości L= 6mb • Gazociąg śr/c Dz 90 PE 100 SDR 17,6RC o długości L= 2744mb • Gazociąg śr/c Dz 63 PE 100 SDR 11 RC o długości L=1982mb • Gazociąg śr/c Dz 50 PE100 SDR 11 RC o długości L= 27mb • Przyłącza gazu 145 szt. w tym przepięcia o długości L = 3850mb 2) dostawę mediów rozruchowych – jeżeli są wymagane, 3) wykonanie prac towarzyszących budowie / przebudowie, o której mowa w pkt 1) 4) fizyczną likwidację starych przyłączy gazu na trasie przebudowywanego gazociągu i zaślepienie starych odciętych przyłączy poza granicą działki. 5) Wykonanie niezbędnych prób i sprawdzeń do wydania Pozwoleń na Użytkowanie. 6) Wykonanie nagazowania gazociągu oraz przeprowadzenia rozruchu Inwestycji zgodnie z procedurą PSG. 7) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznych decyzji Pozwoleń na Użytkowanie. 8) Przekazanie do eksploatacji gazociągu wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsług6) 9) Przeprowadzenie prób ciśnieniowych. 10)Przeprowadzenie prac przełączeniowych i uruchomienie gazociągu. 11) Opracowanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej. 12) Wykonawca opracuje Instrukcję Technologiczną Spawania (WPS) zgodnie z normami PN-EN15609 lub równoważną, którą należy uzgodnić u przedstawiciela Zamawiającego. Oraz: - dostawę i montaż Tablicy informacyjnej w ilości – 1szt.
Interne Kennung: 2025/W100/WUP-000098 Część 5