526801-2026 - Ergebnis
Tschechien – Straßenreinigung – Provádění údržby a čištění komunikací, chodníků a ostatních dopravních ploch na území městské části Brno – Žabovřesky - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění údržby a čištění komunikací, chodníků a ostatních dopravních ploch na území městské části Brno – Žabovřesky - 2026
BeschreibungPředmětem zakázky je poskytování služeb a dodávek a provádění prací na území ve správě zadavatele (tj. na území statutárního města Brna, městské části Brno – Žabovřesky) včetně odstraňování závad ve schůdnosti na pozemních komunikacích, jejich čištění po zimní údržbě včetně likvidace prorůstajícího plevele a dále čištění komunikací a ostatních dopravních ploch, v rozsahu stanoveném ve smlouvě o provádění údržby a čištění komunikací, chodníků a ostatních dopravních ploch tvořící Přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Služby tvořící předmět plnění veřejné zakázky zahrnují zejména: a) služby čištění komunikací a dalších dopravních ploch: - Blokové čištění parkovišť a přilehlých chodníků - Blokové čištění vozovek a přilehlých chodníků - Chemický postřik - Blokové čištění vybraných vozovek a přilehlých chodníků - Úklid pochodů b) čištění komunikací po zimní údržbě: - Zimní údržba komunikací a dalších dopravních ploch - Úklid komunikací, na kterých byla prováděna zimní údržba posypovým materiálem Bližší technický a technologický popis jednotlivých součástí předmětu zakázky a jejich rozsahu je vymezen v návrhu smlouvy a jejích přílohách tvořících společně Přílohu č. 5 zadávací dokumentace.
Interne KennungProvádění údržby a čištění komunikací, chodníků a ostatních dopravních ploch na území městské části Brno – Žabovřesky - 2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77312000 Unkrautjäten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenDojde-li ke změně faktického stavu pozemních komunikací na území zadavatele, zejm. ke vzniku nové veřejné účelové komunikace ve vlastnictví zadavatele nebo místní komunikace nebo jejich zániku, případně svěření komunikace, která dosud nebyla ve správě zadavatele do jeho správy, bude upravena odpovídající příloha dle uzavřené smlouvy, tj. aktualizována tak, aby odpovídala novému faktickému stavu a aby bylo zajištěno provádění služeb dle smlouvy na území zadavatele. Změna dle tohoto ustanovení je vyhrazenou změnou závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ.