2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění tiskových služeb pro MPO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění tiskových služeb pro potřeby MPO, vč. dodání zboží do místa plnění. Místem plnění dodávek bude sídlo nebo pobočky zadavatele, nebude-li zadavatelem určeno jinak. Jedná se zejména o standardní tiskoviny v souladu s Manuálem jednotného vizuálního stylu MPO (např. dopisní papíry, obálky, vizitky, PF, bloky) a další merkantilní tiskoviny a služby jako je tisk letáků, publikací, brožur, prezentačních desek, rollupů, kalendářů, diplomů, záštit, samolepek, podpisových karet, bannerů, billboardů, mediastěn, formulářů s gilošovým potiskem a formulářů MIC (Licenční správa) apod.
Vorherige Bekanntmachung: 39861-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MPO 52725/2022