526830-2026 - Ergebnis
Slowenien – Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung – "Vrednotenje vpliva izboljšanja infrastrukture za raziskave in inovacijske zmogljivosti", "Vrednotenje ustreznosti ukrepa za odziv na podnebno pogojene nesreče" in "Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti izvajanja ukrepov za razvoj spretnosti v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Vrednotenje vpliva izboljšanja infrastrukture za raziskave in inovacijske zmogljivosti", "Vrednotenje ustreznosti ukrepa za odziv na podnebno pogojene nesreče" in "Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti izvajanja ukrepov za razvoj spretnosti v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji"
Beschreibung: Predmet: "Vrednotenje vpliva izboljšanja infrastrukture za raziskave in inovacijske zmogljivosti, Vrednotenje ustreznosti ukrepa za odziv na podnebno pogojene nesreče in Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti izvajanja ukrepov za razvoj spretnosti v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji". Naročilo je razdeljeno na tri sklope, in sicer na Sklop 1 - "Vrednotenje vpliva izboljšanja infrastrukture za raziskave in inovacijske zmogljivosti", Sklop 2 - "Vrednotenje ustreznosti ukrepa za odziv na podnebno pogojene nesreče" in Sklop 3 - "Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti izvajanja ukrepov za razvoj spretnosti v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji". Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila in tehničnih specifikacij.
Interne Kennung: JN 9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti izvajanja ukrepov za razvoj spretnosti v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sl
Beschreibung: Sklop 3 se imenuje "Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti izvajanja ukrepov za razvoj spretnosti v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji". Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročil in tehničnih specifikacijah.
Interne Kennung: 522979