See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy na 2026 rok, notatników, toreb i woreczków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wkonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy na 2026 rok, notatników, toreb i woreczków
Vorherige Bekanntmachung: 55812-2025
Interne Kennung: OR-D-III.272.96.2025.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199791 Terminpläne, 18930000 Säcke und Beutel, 22815000 Notizbücher, 30199792 Kalender
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Ekologiczny kalendarz książkowy na 2026 rok, notatniki w kratkę z papieru jabłkowego
Beschreibung: Wykonanie i dostawa: ekologicznych kalendarzy książkowych na 2026 rok, notatników w kratkę z papieru jabłkowego format: 130 mm x 210 mm z gumką, ekologicznych notatników jabłkowych w kratkę, format: 190 mm x 250 mm z gumką i ekologicznego notatnika jabłkowego w kratkę format: 130 mm x 210 mm bez gumki
Interne Kennung: OR-D-III.272.96.2025.AB I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22815000 Notizbücher, 30199792 Kalender
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Ekologiczny kalendarz trójdzielny na 2026 rok
Beschreibung: Wykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy trójdzielnych na 2026 rok
Interne Kennung: OR-D-III.272.96.2025.AB II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199791 Terminpläne, 30199792 Kalender
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Ekologiczny kalendarz biurkowy typu biuwar na 2026 rok
Beschreibung: Wykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy biurkowych typu biuwar na 2026 rok
Interne Kennung: OR-D-III.272.96.2025.AB III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Ekologiczny kalendarz biurkowy z piórnikiem na 2026 rok
Beschreibung: Wykonanie i dostawa ekologicznych kalendarzy biurkowych z piórnikiem na 2026 rok
Interne Kennung: OR-D-III.272.96.2025.AB IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Ekologiczne notesy z kartkami samoprzylepnymi
Beschreibung: Wykonanie i dostawa ekologicznych notesów z kartkami samoprzylepnymi (post-it) oraz ekologicznego notesu z kartkami samoprzylepnymi (post-it) w okładce zamykanej na zatrzask
Interne Kennung: OR-D-III.272.96.2025.AB V
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22815000 Notizbücher
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Ekologiczne torby bawełniane i woreczki
Beschreibung: Wykonanie i dostawa ekologicznych toreb bawełnianych i worków
Interne Kennung: OR-D-III.272.96.2025.AB VI
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18930000 Säcke und Beutel