526869-2026 - Ergebnis
Rumänien – Fertigmahlzeiten – Furnizare hrană preparată si servicii conexe în regim catering
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare hrană preparată si servicii conexe în regim catering
Beschreibung: Furnizare “mâncare preparată și servicii conexe" în regim catering pentru beneficiarii din structurile functionale din subordinea D.G.A.S.P.C Bihor.
Interne Kennung: 17091429_2026_PAAP1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii Sociale pentru persoane adulte cu dizabilitati Oradea - CAbRPAD Cadea
Beschreibung: Furnizare hrană preparată în regim catering pentru persoane adulte cu dizabilități, beneficiari ai Serviciilor Sociale pentru persoane adulte cu dizabilitati Oradea si Centrul de Abilitare Rezbilitare Persoane Adulte cu Dizabilitati Cadea din subordinea D.G.A.S.P.C. Bihor
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Complex de Servicii Sociale pentru persoane adulte cu dizabilitati Tinca - Ripa - Cighid
Beschreibung: Furnizare hrană preparată în regim catering pentru persoane adulte cu dizabilități, beneficiari ai Complexului de Servicii Sociale pentru persoane adulte cu dizabilitati Tinca,Ripa si Cighid din subordinea D.G.A.S.P.C. Bihor
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Complex de Servicii Sociale pentru persoane adulte cu dizabilitati Ciutelec
Beschreibung: Furnizare mâncare preparată în regim catering pentru beneficiarii Complexului de Servicii Sociale pentru persoane adulte cu dizabilitati Ciutelec din cadrul DGASPC Bihor
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii sociale pentru copii si tineri
Beschreibung: Furnizare mâncare preparată în regim catering pentru beneficiarii Serviciilor sociale pentru copii si tineri din subordinea DGASPC Bihor
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii sociale pentru copii cu dizabilități
Beschreibung: Furnizare mâncare preparată în regim catering pentru Serviciile sociale pentru copii cu dizabilități, beneficiari ai structurilor functionale din subordinea D.G.A.S.P.C. Bihor
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Centrul de Îngrijire și Asistență pentru Persoane Adulte cu Dizabilități Bratca - Remeti
Beschreibung: Furnizare mâncare preparată în regim catering pentru Centrul de Îngrijire și Asistență pentru Persoane Adulte cu Dizabilități Bratca - Remetii, beneficiari ai structurilor functionale din subordinea D.G.A.S.P.C. Bihor
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Locuinta Maxim Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilități Arc Beius
Beschreibung: Furnizare mancare preparata in regim catering la Locuinta Maxim Protejata pentru Persoane Adulte cu Dizabilități Arc Beius din subordinea DGASPC Bihor
Interne Kennung: 7