2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky originálního spotřebního materiálu pro zařízení OKI 2025+
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů a válců pro tisková zařízení výrobce OKI, jejichž přesná specifikace je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technická specifikace, včetně cenové nabídky dodavatele (dále také „zboží“). Pro účely ekonomické úvahy dodavatelů při přípravě nabídky uvádí zadavatel předpokládaný objem plnění. Předpokládaný objem plnění nezakládá povinnost zadavatele uzavírat dílčí smlouvy na základě Rámcové dohody. Předpokládané množství požadovaného spotřebního materiálu za 36 měsíců 23 882 ks Tento předpokládaný objem plnění za 36 měsíců je pouze orientační, zadavatel bude moci odebírat spotřební materiál dle aktuálních potřeb (ovšem jen do výše limitu dle čl. 4. odst. 4.1. zadávací dokumentace). Předpokládaný odběr jednotlivých druhů spotřebního materiálu zadavatelem je uveden v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Dodávky předmětu plnění tak budou uskutečňovány dle skutečné aktuální potřeby a finančních možností zadavatele. Fakturace a placení bude prováděno podle skutečně realizovaných dodávek zboží.
Interne Kennung: 9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001