2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie uitvoerende partijen nieuwbouw Reynaertcollege Hulst
Beschreibung: Gemeente Hulst is voornemens een overeenkomst aan te gaan voor de realisatie van de nieuwbouw van een voortgezet onderwijs school van ca. 3.600m2 en de verbouw van de bestaande onderwijshuisvesting. De werkzaamheden voor de realisering zijn onderverdeeld in de volgende 3 percelen: Bouwkundige werken, werktuigbouwkundige - en elektrotechnische installaties. 3.600m2
Interne Kennung: 1581011
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Bouwkundige werken
Beschreibung: Het uitvoeren van de bouwkundige werken (exclusief terreininrichting), alsmede de coördinatie over de overige bij de uitvoering betrokken partijen. 3.600m2
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werktuigbouwkundige installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de werktuigbouwkundige installaties. 3.600m2
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Beschreibung: Het uitvoeren van de elektrotechnische installaties.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation