526903-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa komputerów i laptopów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów i laptopów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów i laptopów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Specyfikacji warunków zamówienia SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby dostarczony przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczone usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkować będzie odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. Na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego w postaci „Tabeli asortymentowej” (zawartej w Załączniku nr 1 do SWZ). Tabela asortymentowana zawierać ma: - nazwę producenta, - dokładny model/wersję oferowanego asortymentu, - nazwę producenta i modelu procesora. W przypadku braku elementów w Tabeli asortymentowej oferta nie będzie podlegała ocenie i zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1) pkt. 5) ustawy Pzp. Przedmiotowy środek dowodowy należy złożyć wraz z ofertą w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym w terminie, o którym mowa w Rozdziale XVII li. A) pkt. 2) SWZ. Tabela asortymentowa stanowi przedmiotowy środek dowodowy, który nie podlega uzupełnieniu. Jeżeli Wykonawca nie złoży do upływu terminu składania ofert Tabeli asortymentowej, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp (jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia).
Interne KennungDA-III-1.272.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów i laptopów na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia został wykonany zgodnie z wymaganiami zawartymi w niniejszej SWZ. Zamawiający wymaga, aby dostarczony przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska, świadczone usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkować będzie odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. Na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego w postaci „Tabeli asortymentowej” (zawartej w Załączniku nr 1 do SWZ). Tabela asortymentowana zawierać ma: - nazwę producenta, - dokładny model/wersję oferowanego asortymentu, - nazwę producenta i modelu procesora. W przypadku braku elementów w Tabeli asortymentowej oferta nie będzie podlegała ocenie i zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1) pkt. 5) ustawy Pzp. Przedmiotowy środek dowodowy należy złożyć wraz z ofertą w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym w terminie, o którym mowa w Rozdziale XVII li. A) pkt. 2) SWZ. Tabela asortymentowa stanowi przedmiotowy środek dowodowy, który nie podlega uzupełnieniu. Jeżeli Wykonawca nie złoży do upływu terminu składania ofert Tabeli asortymentowej, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp (jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia).