526921-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu oraz Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie (2) części: a) Część 1 - Usługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, b) Część 2 – Usługa sprzątania obiektów Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ. Identyfikator
Interne KennungKZP-2003-11/26/ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
BeschreibungUsługa sprzątania obiektów Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelUsługa sprzątania obiektów Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.
BeschreibungUsługa sprzątania obiektów Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załącznikach do SWZ.
Interne KennungCzęść 2