See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na péči o zvláště chráněné území a o území soustavy Natura 2000 v Karlovarském kraji
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území a území soustavy NATURA 2000 v Karlovarském kraji. Péče bude navržená činností nákladů obvyklých opatření, které pravidelně vydává Ministerstvo životního prostředí České republiky.
Vorherige Bekanntmachung: 2633-2023
Interne Kennung: P23V00000032
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Je zájmem zadavatele zajistit co nejoperativnější zadávání veřejných zakázek v DNS. Z tohoto důvodu zadavatel v souladu s § 141 odst. 2 ZZVZ vyzývá účastníky k poskytnutí souhlasu s možným zkrácením lhůty pro podání nabídek při zadávání veřejných zakázek v DNS oproti zákonné desetidenní lhůtě. Zkrácená lhůta bude vždy činit minimálně 3 pracovní dny.
Zentrale Elemente des Verfahrens: dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312000 Unkrautjäten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 77700000 Mit dem Fischfang verbundene Dienstleistungen, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené Janou Sklenářovou
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek byly zahradnické práce v chráněných krajinných oblastech.
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené Janou Sklenářovou
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Los: LOT-0001
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené Janem Eliášem
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené Janem Eliášem
Los: LOT-0007
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené Matějem Dudkem
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek byly zahradnické práce v chráněných krajinných oblastech
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené Matějem Dudkem
Los: LOT-0002
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené Petrem Josefem Zettlem
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené Petrem Josefem Zettlem
Los: LOT-0004
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené Milanem Ševcem
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené Milanem Ševcem
Los: LOT-0005
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené Pavlem Andrlem
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené Pavlem Andrlem
Los: LOT-0006
Titel: Veřejné zakázky vysoutěžené 4. ZO ČSOP Cheb
Interne Kennung: Veřejné zakázky vysoutěžené 4. ZO ČSOP Cheb