See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizácia vybavenia zberného dvora v meste Prešov
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup nových, nerepasovaných a nepoužívaných zariadení komunálnej techniky. Predmet zákazy je rozdelený do štyroch samostatných častí: časť 1: Zberové vozidlo CNG - 4x2, 16 m3 (1 ks) časť 2: Hákový nosič kontajnerov s HR (1 ks) časť 3: Elektrické vozidlo (2 ks) časť 4: Vysokozdvižný vozík (1 ks) Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144900 Elektrofahrzeuge, 42415110 Gabelstapler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zberové vozidlo CNG - 4x2, 16 m3
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup nového, nerepasovaného a nepoužívaného zariadenia komunálnej techniky - Zberové vozidlo CNG - 4x2, 16 m3 (1 ks). Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Los: LOT-0003
Titel: Elektrické vozidlo
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup nového, nerepasovaného a nepoužívaného zariadenia komunálnej techniky - Elektrické vozidlo (2 ks). Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge