2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Getrokken materieel
Beschreibung: De Opdracht omvat de aanschaf, de op- en inbouw, het onderhoud aan en de reparatie van getrokken materieel. Zowel nieuw, als gebruikt (occasion). De Politie gebruikt aanhangers voor bijvoorbeeld het vervoer van boten en materialen. Ook gebruikt de Politie opleggers achter vrachtwagens, voor het vervoer van materialen. De Politie heeft ook mobiele onderkomens in gebruik, als overlegruimte, of voor gebruik op plaatsen delict. Het getrokken materieel wordt zowel voor de eigen transportbehoefte als ook operationeel ingezet. Er is behoefte aan zowel casco getrokken materieel, als ook getrokken materieel dat is voorzien van op- en inbouw, waaronder optische- en geluidssignalering. Vanwege de diversiteit aan de behoefte, is het niet mogelijk om vooraf een volledig overzicht te geven van deze behoefte. Juist vanwege deze diversiteit in de behoefte, heeft de Politie besloten om een DAS in te richten. De Politie streeft ernaar om hiermee laagdrempelig een brede markt te kunnen benaderen.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding houdt een instelling van een dynamisch aankoopsysteem in.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
5. Los
Los: LOT-0000