2. Verfahren
Verfahren
Titel: Řídící digitální systém pro vozidla MHD
Beschreibung: Předmětem plnění sektorové nadlimitní veřejné zakázky na dodávky „ŘÍDÍCÍ DIGITÁLNÍ SYSTÉM PRO VOZIDLA MHD“ je modernizace a zajištění provozu inteligentního dopravního systému pro veřejnou dopravu ve smyslu zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Modernizace vozidlových palubních počítačů včetně digitalizace radiosítě a komunikace s řadiči křižovatek bude dle nových standardů a norem, což umožní přechod z užívané analogové radiové sítě na síť digitální ve standardu Tetra a přechod komunikace s řadiči křižovatek z radiového spojení na standard C2X/V2X za současného použití nových technologií mobilních sítí. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejména technické specifikaci.
Interne Kennung: PALUBNÍ POČÍTAČE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 a § 158 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32344270 Funk- und Fernsprechüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem, 48813000 Passagierinformationssystem, 92213000 Rundfunksysteme kleinen Maßstabs
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podrobně popsáno v zadávací dokumentaci a ve smlouvě