See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herbicydy II
Beschreibung: Środek ochrony roślin o działaniu chwastobójczym w formie koncentratu do sporządzania roztworu wodnego do zwalczania chwastów przy przygotowaniu gleby pod szkółki-chwasty jednoliścienne i dwuliścienne (trawy, turzyce, jaskrowate, chwasty krzewiaste, drzewiaste i inne), przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych. Produkt zawierający glifosat ( związek z grupy aminofosfonianów) w formie soli izopropyloaminowej (400,8 g/l) oraz w formie soli potasowej (297,7 g/l)- 540 g/l (41,49%) . W zalecanej dawce stosowania 2,0 l/h. W ilości 7000 litrów w konfiguracji: 400 opakowań - 5 litrowych 250 opakowań - 20 litrowych
Vorherige Bekanntmachung: 389641-2026
Interne Kennung: HP.270.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24453000 Herbizide
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa Opcji. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30% wartości umowy. Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy.