See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare de produse hardware si software aferente obiectivului de investiții "Implementarea sistemului informatic integrat pentru digitalizarea activității Spitalului General Cai Ferate Ploiești”
Beschreibung: Obiectul contractului îl reprezintă achiziția de produse harware si software: 1 SERVER Rackabil bucata 1 2 Rack 19" 32U 800X1000mm bucata 1 3 UPS bucata 1 4 Sistem de protecție firewall bucata 1 5 All in One bucata 15 6 Multifuncționala A3 Black/White bucata 4 7 Multifuncțională Color A3 bucata 1 8 Cititor de coduri de bare de pe brățări pacienți bucata 7 9 Imprimanta etichete bucata 2 10 Imprimanta cod de bare brățări pacienți bucata 2 11 Acces Point Wireless bucata 8 12 UPS pentru stațiile de lucru bucata 15 13 Scanner cod MRZ de pe cărțile de identitate bucata 11 14 Tableta medicala acreditata IEC 60601 bucata 5 15 Pachet Licențe Server bucata 1 16 Solutie antivirus pentru Server bucata 1 17 Soft protectie Firewall bucata 1 18 Office H&B 2021 bucata 15 19 Solutie antivirus pentru PC bucata 15 Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări adresate în termenul prevăzut la secțiunea I.3, respectiv cu cel puțin 11 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor, în conformitate cu prevederile art. 160–161 din Legea nr. 98/2016.
Interne Kennung: 2844375_2026_PAAPD1613232
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Conform caietului de sarcini atasat.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30232000 Peripheriegeräte, 38520000 Scanner, 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48820000 Server