Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Kerkrade wenst een overeenkomst af te sluiten voor het onderhoud van de HUB, Rodahal en het Flexiforum. De overeenkomst wordt afgesloten met een initiële looptijd van 8 maanden, ingaande op 1 mei 2025, met de optie om deze maximaal 3 keer met 1 jaar te verlengen. De overeenkomst expireert derhalve uiterlijk op 31 december 2028.
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land